oszaszuna

Üdvözöllek az OSZASZUNA honlapján. Ez a csapat a PPM online menedzser játékban szerepel! Ha kíváncsi vagy és meg akarod ismerni a csapatomat, akkor itt a helyed! Lapozd nyugodtan és olvasd figyelemmel az oldalt!

Labdarúgás - Online játékok - Élvezd a győzelem ízét!

Csapatunk 2011.10.24-én indult el a javulás útján.

1. szezonunk:

A bajnokságba az 5. alatt kapcsolódtunk be a legalsó osztályban az            V.56.-os ligában. A szezon ekkor már a felénél járt és csapatunk az              előző menedzserek eredménytelensége miatt elég nagyhátrányban            volt, ha jól emlékszek akkor a 15-16 helyen körülbelül. szezon végére          azonban egy kiváló sorozatnak köszönhetően sikerült az 5. helyen              végeznünk.

Következő lépcsőfok a Liga kupa volt, ahol egyenes kieséses                        rendszerben    zajlanak a meccsek, itt szintén az 5. helyen zárt a csapat.    Utólag értékelve így, hogy csak a szezon közepén                                        kapcsolódtunk  be, szerintem a lehető legjobb eredményt hoztuk ki a          csapatból!

Ott van még a Nemzeti kupa is, ami az ilyen kis csapatoknak nem igazán      ad esélyt a győzelemre a nagyok ellen, így az "első" szezonunk után a        2049. helyen sikerült végeznünk.

2. szezonunk:

A következő szezonban (6.) már teljes szezont játszhatott a csapat, ahol    kisebb-nagyobb hullámvölgyek legyűrése után a 3. helyet sikerült                megszereznünk az V.31.-es ligában!

harmadik hely V.31.

A 6. szezon Liga kupa mérkőzései után az előző szezonhoz hasonlóan        ismét "csak" az a 5. helyen sikerült zárnunk a szezont!

Ebben a szezonban már viszont sokkal jobban helyt tudtunk állni a              Nemzeti kupában, ahol az 513. helyet sikerült megszereznünk!

3. szezonunk:

A 7. szezonban (a csapatnak egy felejthetetlen szezon) a bajnokságban,    amit szintén az V.31.-ben töltöttünk, sikeresen megszereztük az ELSŐ        bajnoki címünket nagyobb problémák nélkül és így 1.-ként juthattunk fel      a IV. ligába megúszva az osztályozó mérkőzést!

bajnoki trófea V.31.

Mint ahogy az általában elvárt, ha a csapat megszerzi a bajnoki címet          magának, akkor elvárás, hogy a Liga kupában is ők legyenek az 1.-sők.      Mi ezt nem is cáfoltuk meg és meg nyertük az elvárásoknak megfelelően!    liga kupa győzelem V.31.

Ebben a szezonban a bajnoki cím és a Liga kupa győzelem nagyon sokat    kivett a játékosainkból, így a Nemzeti kupára fáradtan érkezett a csapat      és ez miatt az előző szezonhoz képest csak az 1025. helyet sikerült            megszereznünk.

4. szezonunk:

A feljutás után a labdarúgó szövetség a IV.8.-as ligába sorolt minket. Itt      a szezon végén a 7. helyet sikerült megszereznünk egy bűn rossz                kezdés után, ugyan is a szezon elején a csapat a 10. forduló után még        kieső helyen állt!

A Liga kupában a Bajnokságban elért helyezéshez hasonlóan itt is a 7. helyen sikerült végezni, ami miatt kicsit csalódott vagyok, mert lehetett volna belőle akár 6. vagy 5. hely is! Majd a következő szezonban! :)

Ennyi történt el 1 év alatt, nem sokára folytatjuk a következő év eseményeivel!